Movies
Ratings
98
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
High RiskRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0