Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0