Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 3.0