Movies
Ratings
1036- KTRated ★ 3.0
Go Find A Psychic!Rated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 0.5
Magic MikeRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 4.0
MurdererRated ★ 0.5
The CallRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 1.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 0.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 0.5