Movies
Ratings
15
OldboyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
MementoRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5