Movies
Ratings
65
The Wizard of OzRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
GravityRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5