Titles you rated
Shades of the HeartRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0