Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GORated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0