Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
A Knight's TaleRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 2.5
Waikiki BrothersRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5