Titles you rated
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
HitchRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0