Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 3.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0