Movies
Ratings
69
Ben-HurRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0