Titles you rated
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0