Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 3.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 2.0
The LoraxRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
2 Days in New YorkRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0