Movies
Ratings
526
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0