Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0