Titles you rated
CubeRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
LockoutRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0