Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.5