Movies
Ratings
22
MasqueradeRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 1.5
JumperRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5