Titles you rated
The HuntRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Righteous TiesRated ★ 1.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 2.0
Independents' DayRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.0
2012Rated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 2.0