Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
FriendRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
HancockRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.5
ThorRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 2.5