Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
RentRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
The HuntressesRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 3.5