Titles you rated
MasqueradeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5