Movies
Ratings
1005
EliRated ★ 3.0- ParadiseRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5