Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0