Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0