Movies
Ratings
250
The NotebookRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.5