Movies
Ratings
21
Love ActuallyRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
AvatarRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0