Movies
Ratings
238
Frances HaRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
FlowersRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0