Titles you rated
The ProtectorRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0