Movies
Ratings
34
Confidential AssignmentRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Borg vs McEnroeRated ★ 5.0
HeroRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0