Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 1.0
SawRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0