Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5