Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0