Movies
Ratings
30
The Social NetworkRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0