Titles you rated
- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 0.5
FuryRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0