Titles you rated
No MercyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0