Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Broken EnglishRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 1.0