Movies
Ratings
499
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5