Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0