Titles you rated
The GodfatherRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0