Movies
Ratings
20
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0