Titles you rated
MoneyballRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
Nim's IslandRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0