Movies
Ratings
92
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0