Movies
Ratings
177
Blood and TiesRated ★ 1.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0