Movies
Ratings
100
The SubstanceRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
BeautifulRated ★ 2.5
MalenaRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
The RuinsRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.5
I Spit on Your GraveRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5