Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0