Titles you rated
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Where the Wild Things AreRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5