Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
FunhouseRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
And While We Were HereRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Like Sunday, Like RainRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0