Titles you rated
CarolRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
PsychokinesisRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0